Відгуки про компанію Вина на розлив "Eco Wine"Любовь Д.Відмінно 29.06.2024Марина З.Відмінно 23.06.2024Олена Н.Відмінно 22.06.2024Все супер, як завжди. Товар якісний. Ціни доступні. Менеджер ввічливий. Вислали швидко. Рекомендую.Ольга С.Відмінно 22.06.2024все чудово...я не можу отримати бо схвалив ревматизм..як тікі одужую заберу.Анна П.Відмінно 22.06.2024Сашка К.Відмінно 21.06.2024Ніна К.Відмінно 21.06.2024Юрій О.Відмінно 21.06.2024Владислав Д.Відмінно 18.06.2024вино дуже легко пється та приятне насмак. Рекомендую!Марина Л.Відмінно 18.06.2024
Все супер, як завжди. Товар якісний. Ціни доступні. Менеджер ввічливий. Вислали швидко. Рекомендую.
все чудово...я не можу отримати бо схвалив ревматизм..як тікі одужую заберу.
вино дуже легко пється та приятне насмак. Рекомендую!