Відгуки про компанію Вина на розлив "Eco Wine"Оксана С.Добре 23.07.2024замовляли шампанське, вислали, вино...Огристе.... ну таке...Сергей Ч.Відмінно 22.07.2024Галина П.Відмінно 21.07.2024Денис М.Відмінно 20.07.2024ПокупецьВідмінно 19.07.2024как всегда на высоте)Вячеслав Ф.Відмінно 18.07.2024Дмитро М.Відмінно 16.07.2024Дмитрий С.Відмінно 14.07.2024Все дуже добре!Евгений Ц.Відмінно 13.07.2024Сергей Г.Відмінно 12.07.2024супер
замовляли шампанське, вислали, вино...Огристе.... ну таке...
как всегда на высоте)
Все дуже добре!
супер