Відгуки про компанію Вина на розлив "Eco Wine"Вадим П.Відмінно 29.05.2026Все ОК.Роман С.Відмінно 28.05.2026ЩвідкоНіна К.Відмінно 27.05.2026Віталій Ф.Відмінно 26.05.2026Вино понравилось рекомендую 👍Руслан П.Відмінно 26.05.2026Гарний сервіс. Рекомендую.Катерина Г.Відмінно 24.05.2026Валентин С.Відмінно 23.05.2026Армине А.Відмінно 20.05.2026Олена Н.Відмінно 16.05.2026Все супер, як завжди. Товар якісний. Менеджер ввічливий. Вислали швидко.Дмитрій К.Відмінно 16.05.2026
Все ОК.
Щвідко
Вино понравилось рекомендую 👍
Гарний сервіс. Рекомендую.
Все супер, як завжди. Товар якісний. Менеджер ввічливий. Вислали швидко.