Відгуки про компанію Вина на розлив "Eco Wine"Додати відгукВладислав Т.Відмінно 05.06.2026Виктория Д.Відмінно 04.06.2026алексей д.Відмінно 01.06.2026Гарне обслугованняФолькин ВячеславВідмінно 31.05.2026Червоне сухе каберне Гросс лібенталь - сподобалось.Ирина Г.Відмінно 29.05.2026Вадим П.Відмінно 29.05.2026Все ОК.Роман С.Відмінно 28.05.2026ЩвідкоНіна К.Відмінно 27.05.2026Віталій Ф.Відмінно 26.05.2026Вино понравилось рекомендую 👍Руслан П.Відмінно 26.05.2026Гарний сервіс. Рекомендую.
Гарне обслуговання
Червоне сухе каберне Гросс лібенталь - сподобалось.
Все ОК.
Щвідко
Вино понравилось рекомендую 👍
Гарний сервіс. Рекомендую.