Відгуки про компанію Вина на розлив "Eco Wine"Марина Ш.Відмінно 19.06.2026Надія К.Відмінно 17.06.2026Не в перше замовляю напої,як на мене,для людини яка не вживає міцні ал.напої,ці смачні.Все приходить швидко,якісно.Особисто від мене.Рекомендую.Армине А.Відмінно 13.06.2026Андрій Б.Відмінно 10.06.2026Евгений П.Відмінно 09.06.2026Владислав Т.Відмінно 05.06.2026Виктория Д.Відмінно 04.06.2026алексей д.Відмінно 01.06.2026Гарне обслугованняФолькин ВячеславВідмінно 31.05.2026Червоне сухе каберне Гросс лібенталь - сподобалось.Ирина Г.Відмінно 29.05.2026
Не в перше замовляю напої,як на мене,для людини яка не вживає міцні ал.напої,ці смачні.
Все приходить швидко,якісно.Особисто від мене.
Рекомендую.
Гарне обслуговання
Червоне сухе каберне Гросс лібенталь - сподобалось.