Отзывы о компании Вина на разлив "Eco Wine"Любовь Д.Отлично 29.06.2024Марина З.Отлично 23.06.2024Олена Н.Отлично 22.06.2024Все супер, як завжди. Товар якісний. Ціни доступні. Менеджер ввічливий. Вислали швидко. Рекомендую.Ольга С.Отлично 22.06.2024все чудово...я не можу отримати бо схвалив ревматизм..як тікі одужую заберу.Анна П.Отлично 22.06.2024Сашка К.Отлично 21.06.2024Ніна К.Отлично 21.06.2024Юрій О.Отлично 21.06.2024Владислав Д.Отлично 18.06.2024вино дуже легко пється та приятне насмак. Рекомендую!Марина Л.Отлично 18.06.2024
Все супер, як завжди. Товар якісний. Ціни доступні. Менеджер ввічливий. Вислали швидко. Рекомендую.
все чудово...я не можу отримати бо схвалив ревматизм..як тікі одужую заберу.
вино дуже легко пється та приятне насмак. Рекомендую!