Отзывы о компании Вина на разлив "Eco Wine"Марина Ш.Отлично 19.06.2026Надія К.Отлично 17.06.2026Не в перше замовляю напої,як на мене,для людини яка не вживає міцні ал.напої,ці смачні.Все приходить швидко,якісно.Особисто від мене.Рекомендую.Армине А.Отлично 13.06.2026Андрій Б.Отлично 10.06.2026Евгений П.Отлично 09.06.2026Владислав Т.Отлично 05.06.2026Виктория Д.Отлично 04.06.2026алексей д.Отлично 01.06.2026Гарне обслугованняФолькин ВячеславОтлично 31.05.2026Червоне сухе каберне Гросс лібенталь - сподобалось.Ирина Г.Отлично 29.05.2026
Не в перше замовляю напої,як на мене,для людини яка не вживає міцні ал.напої,ці смачні.
Все приходить швидко,якісно.Особисто від мене.
Рекомендую.
Гарне обслуговання
Червоне сухе каберне Гросс лібенталь - сподобалось.